وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

.

قابل توجه كليه فارغ التحصيلان رشته تخصصي زنان و زايمان در سال 98

با سلام

به اطلاع می رساند اداره سلامت مادران با هماهنگی و همکاری دفتر توزیع  نیروهای متخصص  متعهد خدمت در چند سال اخیردر راستای کاهش مرگ مادر جلسات توجیهی برای فارغ التحصیلان زنان و زایمان مشمول خدمات مورد تعهد( ضریب k ) قبل از شروع به کار آنها،  به منظور آشنایی هرچه بیشتر با پروتوکل های تدوین شده ، آیین نامه ها و دستورالعمل های صادر شده و توانمندی آنها در مدیریت فوریتهای مامایی برگزار می نمود.

 معهذا با توجه به نظر سنجی های به عمل آمده از سال 1397 این آموزش ها به صورت مجازی و حضوری در ده کلان مناطق آمایشی کشور برگزار می گردد. بدین منظور به اطلاع می رساند: ضمن مکاتبات به عمل آمده با دانشگاهها جهت شروع به کار خود نیازمند گذراندن مراحل زیر می باشید:

 

1-     از تاریخ 98/08/04 می توانید جهت شرکت در آزمون پره تست در سامانه دانشگاه مجازی به آدرس الکترونیکی exam.vums.ac.ir وارد شوید.

2-     در پنجره باز شده مقابل نام کاربری : کد ملی   خود را وارد نمایند و مقابل رمز عبور:  اعداد 123456 را وارد نموده و کلید ورود به آزمون را کلیک نمایند.

3-     شرکت در آزمون پره تست و کسب حداقل نمره قبولی

4-     در صورت عدم موفقیت در آزمون از تاریخ 98/09/01 به سامانه  navid.vums.ac.ir  مراجعه نمایند .

5-     با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور قبلی تمامی مطالب درسی دوره آموزشی برای شما بار گذاری شده است که به مدت یک ماه فرصت دارید مطالب را مطالعه نموده و در آزمون پست تست شرکت نمایند

6-      کسب نمره قبولی در آزمون جهت شروع به کار شما  از طرف دانشگاه الزامی می باشد.  

7-     جهت آشنایی با آیین نامه ها و دستورالعمل ها و پروتوکلهای تدوین شده از سوی وزارت بهداشت، در دوره حضوری که از طرف کلان منطقه محل خدمت شما برگزار می گردد، شرکت نمایید.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨ - ١٤:٤٧ / شماره خبر: ١٩٦٣١٥ / تعداد نمايش: 2922

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج