وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حكم وزير بهداشت؛

رییس هیات نظارت و رییس هیات اجرايي پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احكامي، دکتر محمد حسین حیدری را به عنوان رییس هیات نظارت و دکتر سید حسن امامی رضوی را به عنوان رییس هیات اجرايي پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران منصوب كرد.

 

به گزارش وبدا، متن اين احكام به شرح زير است؛ 

 

جناب آقای دکترمحمد حسین حیدری 

مدیرکل محترم دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات

 

نظر به تعهد، تجربه و شایستگی های علمی، اجرايی و به استناد ماده ٣ آيين نامه اجرايی برگزاری انتخابات هیات مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را به عنوان ريیس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات پیشگفت منصوب می نمایم. موفقیت جنابعالی در برگزاری هر چه باشکوه تر، توأم با جلب مشارکت حداکثری، حفظ امانت و انجام با دقت امور را از درگاه حق تعالی خواستارم.

 

در ضمن، با توجه به لزوم اعلام تاریخ آغاز به کار هیأت اجرایی و هیأت نظارت برای برگزاری انتخابات، روز ١٧ فروردین ١٣٩٨ را به عنوان روز آغاز روند برگزاری انتخابات تعیین می نمایم.

 

 

جناب آقای دکتر سید حسن امامی رضوی 

 

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

 

 

نظر به تعهد، تجربه و شایستگی های علمی، اجرايی و به استناد ماده ٣ آيين نامه اجرايی برگزاری انتخابات هیئت مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را به عنوان ريیس هیات اجرايی پنجمین دوره انتخابات پیشگفت منصوب می نمایم. موفقیت جنابعالی در برگزاری هر چه باشکوه تر، توأم با جلب مشارکت حداکثری، حفظ امانت و انجام با دقت امور را از درگاه حق تعالی خواستارم.

 

در ضمن، با توجه به لزوم اعلام تاریخ آغاز به کار هیأت اجرایی و هیأت نظارت برای برگزاری انتخابات، روز ١٧ فروردین ١٣٩٨ را به عنوان روز آغاز روند برگزاری انتخابات تعیین می نمایم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١ فروردين ١٣٩٨ - ١٣:٢٢ / شماره خبر: ١٨٨٢٩٧ / تعداد نمايش: 660

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج