وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید شبانه معاون پرستاری وزارت بهداشت از بیمارستان شهدای تجریش

 
دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت، شب گذشته به منظور بررسی روند ارائه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان  از بیمارستان شهدای تجریش بازدید کرد.
 
به گزارش وبدا، دکتر حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت به همراه جمعی از مدیران معاونت پرستاری ازاورژانس و بخش مراقبتهای ویژه ICUبازدید کرد.
 
معاون پرستاری وزارت بهداشت در این بازدید، ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید به پرسنل، کادر درمانی، پزشکان و پرستاران بیمارستان شهدای تجریش، از تلاش های آنها برای خدمات رسانی به بیماران و مسافران نوروزی قدردانی کرد.
 
دکتر حضرتی در این بازدید با حضور در بخش اورژانس بیمارستان از نزدیک روند ارایه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد. 
 
وی ضمن عیادت و دلجویی از بیماران بستری و گفتگو با آنان، وضعیت درمان تعدادی از بیماران بستری در بخش اورژانس را مورد بررسی  و رضایتمندی آنان را از ارائه خدمات درمانی جویا شد.
 
وی بر حضور و آمادگی کامل  متخصصان و پزشکان مقیم بیمارستان در بخش های اورژانس و همچنین بخش ویژه ICU تأکید کرد.
   
معاون پرستاری وزارت بهداشت همچنین در جمع پرستاران و پزشکان بیمارستان حاضر و در جلسه ای، مشکلات آنها را بررسی کرد.
 
درادامه این بازدید، دکترفروزانفر رییس بیمارستان شهدای تجریش ضمن ابراز خرسندی از عنایت و توجه دکتر حضرتی وهیات همراه، به معرفی بیمارستان وخدمات ارائه شده درایام تعطیلات نوروز  پرداخت وا ظهارامیدواری کرد درسال جاری پروژه ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش به بهره برداری برسد تا مشکلات ارائه خدمات به بیماران مرتفع گردد.
 
وی در پایان گفت: حضورمسئولین در ایام جاری در بیمارستان منجربه دلگرمی هرچه بیشتر پرسنل درمانی جهت ارائه هرجه بیشتر، بهتر و خدمات مطلوب ترخواهدشد./203

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٦ فروردين ١٣٩٨ - ١١:٤٠ / شماره خبر: ١٨٨٤٠٦ / تعداد نمايش: 1189

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج