وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید وزیر بهداشت از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دلیجان

وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به استان مرکزی از روند ارائه خدمات بیمارستان امام جعفر صادق(ع) دلیجان و مرکز بهداشتی و درمانی ولیعصر(عج) شهر نراق بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه بازدید از بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی امام جعفر صادق(ع) دلیجان، با تاكيد بر ضرورت بررسي و تامين نیازهای این بیمارستان شامل نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی، اظهار كرد: آنچه برای تکمیل امکانات در شهرستان دلیجان ضرورت داشته باشد را تامین خواهیم کرد، اما باید نسبت نیروی انسانی و ضریب اشغال تخت مورد بررسی فنی و کارشناسی قرار گیرد و با توجه به اولویت عدالت در سلامت، نیروی انسانی و تجهیزات پزشكي مورد نیاز را توزیع می کنیم.

وزیر بهداشت با اشاره به قدمت زياد دستگاه سی تی اسکن بیمارستان امام جعفر صادق(ع) دلیجان، خاطرنشان كرد: با توجه به اینکه دلیجان در مسیر شاهراه حیاتی کشور قرار دارد، به منظور ارائه خدمات به مصدومان حوادث جاده ای، در اسرع وقت، نیازهای تجهیزاتی این شهرستان به ویژه سی تی اسکن را تامین خواهیم کرد.

دکتر نمکی، همچنین در بازدید از مرکز بهداشتی درمانی ولیعصر(عج) شهر نراق که به همت خیرین ساخته شده، دستور افزایش ساعت فعالیت این مرکز و ۱۶ ساعته شدن آن را صادر کرد./۲۰۶

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٨ - ١٤:٢٠ / شماره خبر: ١٩٤١٢٦ / تعداد نمايش: 376

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج