سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > نشست بررسی یکسان سازی نحوه بازدید و ارائه گزارشات سنجش آلاینده های محیط کار برگزار شد
 


نشست بررسی یکسان سازی نحوه بازدید و ارائه گزارشات سنجش آلاینده های محیط کار برگزار شد

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  نشست بررسی یکسان سازی نحوه بازدید و ارائه گزارشات سنجش آلاینده های محیط کار برگزار شد

 دومین نشست بررسی یکسان سازی نحوه بازدید و ارائه گزارشات سنجش آلاینده های محیط کار از شرکتهای خصوصی ارائه دهنده خدمات بهداشت حرفه ای بین سه دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران و شهید بهشتی با حضور کارشناسان مسئول و کارشناسان برنامه مربوطه و مسئولین آزمایشگاه مرجع سه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت در ابتدای نشست در خصوص نحوه کنترل بر صحت نمونه های شیمیائی انجام شده در شرکتهای خصوصی سطح 1و 2و 3 تبادل نظر گردید و مقرر شد ضمن آموزش به مسئولین فنی شرکتهای مزبور بصورت رندوم نمونه گرفته شده به آزمایشگاههای طرف قرارداد شرکتها و آزمایشگاه مرجع فرستاده شود .

همچنین معرفی شرکتهای مجاز به انجام کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری عوامل زیان آور که مورد تایید سازمان استاندارد می باشد در دستور کار قرار گرفت تا به شرکتها معرفی شوند .

بنا به همین گزارش هدف از این نشست یکسان سازی برنامه ها و نحوه نظارت ، معرفی شرکتهای مورد تایید جهت کالیبراسیون دستگاهها ، آموزش مسئولین فنی شرکتها و بازرسین ناظر ،یکسان سازی فرمهای چک لیست نظارت بر عملکرد شرکتها و گزارشات ارسالی و ارسال مستندات درخواستی از شرکتها میباشد تا یک روند مشترک در نظارت برشرکتها در محدوده سه دانشگاه اعمال شود .

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٥ - ١٤:٠٥ / شماره خبر: ١٥١٢٨٨ / تعداد نمايش: 817  


لیست اخبار >>