پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > برگزاری کمیته بین بخشی پایلوت کشوری پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی درکودکان و نوجوانان
 


برگزاری کمیته بین بخشی پایلوت کشوری پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی درکودکان و نوجوانان

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  برگزاری کمیته بین بخشی پایلوت کشوری پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی درکودکان و نوجوانان

 کمیته بین بخشی پایلوت کشوری پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی درکودکان و نوجوانان 7 تا 19 ساله با حضور رئیس آموزش و پرورش منطقه یک شهر تهران، رئیس اداره امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری شمیرانات، نمایندگان شهرداری، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و هلال احمر شهرستان شمیرانات، معاون فنی شبکه بهداشت و درمان شمیرانات، کارشناسان ستاد معاونت و شمیرانات تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت در ابتدای جلسه مهندس رنجبر معاون شبکه بهداشت و درمان شمیرانات، درخصوص شیوع روزافزون آمار اضافه وزن و چاقی دربین عموم افراد جامعه و بخصوص کودکان و نوجوانان و اهمیت موضوع پیشگیری و کنترل اضافه وزن و چاقی در این گروه مطالبی را عنوان نمود.

سپس فزونی کارشناس مسئول تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  ضمن قدردانی از همکاری آموزش و پرورش در اجرای فاز اول برنامه که در اردیبهشت ماه انجام شد، درخصوص نحوه اجرای مداخله در دو سطح فردی و جامعه در شهرستان شمیرانات و شرح وظایف ادارات مطالبی را ایراد کرد.

در ادامه نمایندگان هر اداره نحوه همکاری خود را با توجه به پتانسیل موجود بیان نموده و در پایان مصوب گردید کمیته‌های فصلی جهت ارائه گزارش عملکرد هر اداره تشکیل گردد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٥ - ١٤:١٦ / شماره خبر: ١٥١٢٨٩ / تعداد نمايش: 785  


لیست اخبار >>