چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > افتتاح دو پایگاه اورژانس 115 در شهرستان‌های قرچک و پاکدشت
 


افتتاح دو پایگاه اورژانس 115 در شهرستان‌های قرچک و پاکدشت

  افتتاح دو پایگاه اورژانس 115 در شهرستان‌های قرچک و پاکدشت

 دو پایگاه اورژانس با حضور مردم و مدیران بومی منطقه در شهرستان های قرچک و ورامین به بهره برداری رسید.

  ·      افتتاح پایگاه اورژانس 115 حصار امیر شهرستان پاکدشت:

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت همزمان با روز هفتم دهه مبارک فجر، پایگاه اورژانس 115 حصار امیر که مزین به نام شهدای حصارامیر می باشد، افتتاح شد .

این مراسم با حضور پر شور مردم، خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، دکتر قمی نماینده مجلس شورای اسلامی، صادقی فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت، مدیر شبکه بهداشت و درمان و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر فتحی مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، مسئولین شهرستان و حضور مردم در این مراسم تقدیر و تشکر نمود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان پاکدشت با اشاره به این مطلب که پایگاه اورژانس 115 حصار امیر دارای 600 متر مربع  زمین و 114 متر مربع زیر بنا می باشد، اظهار داشت: این پایگاه اورژانس با مبلغی بالغ بر  000/000/100/1 ریال ساخته شده است. با افتتاح این پایگاه فاصله زمانی خدمت رسانی به مردم حصارامیر، شهرک انقلاب و توچال به کمترین زمان ممکن خواهد رسید.

دکتر فتحی در بخشی از سخنانش از حمایتهای بی دریغ دکتر پیوندی تقدیر نمود و گفت:  در سال 95 با حمایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یک دستگاه آمبولانس تویوتا هایلوکس و دو دستگاه آمبولانس بنز دیزل به ناوگان اورژانس 115 شهرستان اضافه شده است.

·      افتتاح پایگاه اورژانس شهید ستاری شهرستان قرچک:

با حضوردکتر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور، فرماندار شهرستان، دکتر لیاقتدار مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین ادارات، پایگاه اورژانس جاده ای 115 شهید ستاری شهرستان قرچک افتتاح شد.

در طی این مراسم دکتر لیاقتدار مدیر شبکه بهداشت و درمان قرچک اظهار داشت: از آنجا که تا کنون شهرستان قرچک با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر، تنها یک پایگاه اورژانس جهت خدمت رسانی به مردم این منطقه داشته است، با همت مسئولین  پایگاه اورژانس 115 شهید ستاری نیز تجهیز و راه اندازی گردید.

وی افزود پایگاه اورژانس شهید ستاری با مساحت 400 متر مربع با اعتباری 150 میلیارد ریالی ساخته و تجهیز شده است.

دکتر لیاقتدار همچنین از تجهیز و راه اندازی بیمارستان 64 تخت خوابی شهرستان قرچک تا پایان اردیبهشت ماه 96 خبرداد.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ - ٠٩:٥١ / شماره خبر: ١٥٧٥٦٥ / تعداد نمايش: 1023  


لیست اخبار >>