چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > برگزاری کارگاه بین المللی تقویت بنیان خانواده
 


برگزاری کارگاه بین المللی تقویت بنیان خانواده

  برگزاری کارگاه بین المللی تقویت بنیان خانواده

 سازمان منطقه ای مبارزه با جرم و جنایت و مواد مخدر سازمان ملل، اقدام به برگزاری کارگاه تقویت بنیان خانواده (SFP) از تاریخ 10 لغایت 13 اردیبهشت 96در مجموعه شقایق تهران کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت در این کارگاه دکتر ندیم رحمان رئیس دفتر سازمان ملل در ایران، دکتر لیندزی کومبر، دکتر دبی الن مدرسین دانشگاه آکسفورد، غفارزاده رزاقی رئیس گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت امور بهداشتی دانشگاه، کارشناس سلامت اجتماعی معاونت و کارشناسان سلامت روان و رفتار منتخب مراکز تحت پوشش  در این کارگاه حضور دارند.

شرکت کنندگان در کارگاه مذکور، متخصصینی از کشور افغانستان و کارشناسان منتخب آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.

در این کارگاه چهار روزه که به منظور تربیت مربی در خصوص آموزش به خانواده های دارای نوجوان 14-10 سال برگزار شده است، شرکت کنندگان با مباحثی از قبیل مشکلات حاد نوجوانان، مشکلات و تنش‌های این گروه سنی، مدیریت استرس و حمایت از اهداف و رویاهای نوجوانان  آشنا خواهند شد.

شرکت کنندگان در این کارگاه پس از اتمام دوره به گروه های هدف تعیین شده آموزش‌های لازم در زمینه پیشگیری از سو مصرف مواد، مصرف الکل، رفتارهای پر خطر را ارائه خواهند داد.

لازم به ذکر است این کارگاه به صورت همزمان در کشورهای ایران، ژاپن و افغانستان برگزار می شود.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٢:٠٣ / شماره خبر: ١٦٠٩٤٧ / تعداد نمايش: 715  


لیست اخبار >>