سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > 304 پروژه بهداشتی در استان همدان در حال انجام است
 


304 پروژه بهداشتی در استان همدان در حال انجام است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:

  304 پروژه بهداشتی در استان همدان در حال انجام است

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از تیرماه سال 1395 به بعد تعداد 304 پروژه در سطح استان در مرحله ساخت و بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دکتر جلال الدین امیری افزود: این پروژه ها در قالب خانه بهداشت، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری روستایی و همچنین پایگاه سلامت و محل اسکان پزشک و مرکز ستاد در چند شهرستان می باشد.

وی گفت: کل زیر بنای این پروژه ها 94077 متر مربع بوده و اعتباری بالغ بر 130 میلیارد تومان برای این پروز ها در نظر گرفته شده است.

امیری بیان کرد: طرح تحول نظام سلامت در بخش درمان توانست کاهش پرداختی ازجیب را برای عموم مردم کاهش دهد و اما اجرای این طرح در بخش بهداشت پیام آور عدالت در سلامت بود به نوعی که تمام دانشگاه های علوم پزشکی کشور مکلف هستند خدمات بهداشتی را به دورترین نقاط کشور اشاعه دهند تا تمام مردم بتوانند به نحو شایسته و با بالاترین کیفیت از این خدمات بهره مند شوند.

امیری در پایان تصریح کرد: از 304 پروزه بهداشتی که از سال گذشته در استان شروع به کار کرده ایم تعداد 245 پروزه در حال انجام بوده و از پیشرفت فیزیکی کار کاملا راضی هستیم چرا که تعداد بیشتری از آنها در مرحله بهره برداری و افتتاح می باشند و در مورد الباقی پروژه ها منتظر برگزاری مناقصه می باشیم تا مراحل ساخت این پروژه ها نیز در اولین فرصت شروع شود.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - ١٤:٠٦ / شماره خبر: ١٦٥٦٣٦ / تعداد نمايش: 519  


لیست اخبار >>