پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > کارگاه آموزشی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای ایرانی برگزار شد
 


کارگاه آموزشی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای ایرانی برگزار شد

در ستاد وزارت بهداشت

  کارگاه آموزشی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای ایرانی برگزار شد

 کارگاه آموزش تخصصی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای ایرانی با حضور کلیه مدیران گروه بهبود تغذیه جامعه معاونت های بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در محل ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دفتر بهبود تغذیه با هدف تعیین وضعیت تغذیه جامعه و تأمین داده های مورد نیاز برای سیاست گذاری و برنامه ریزی در عرصه غذا و تغذیه کشور و در نهایت اجرای مداخلات لازم برای بهبود تغذیه و امنیت غذایی کشور «بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای کشور» را با همکاری انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور در دو فصل به فاصله زمانی یک ساله در مناطق روستایی، شهری و حاشیه شهر استان کشور با روش یکسان انجام خواهد داد.

 

در این راستا از تاریخ 15/7/1397 لغایت 17/7/97 کارگاه آموزش تخصصی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای ایرانی با حضور کلیه مدیران گروه بهبود تغذیه جامعه معاونت های بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور به دو صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

 

بنا به همین گزارش متعاقب این کارگاه، دوره های آبشاری آموزش پرسش گران در سطح استان های کشور از آبان ماه سال جاری به طور همزمان انجام خواهد شد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - ١٣:١٩ / شماره خبر: ١٨١٩٥٤ / تعداد نمايش: 166  


لیست اخبار >>