يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > سفر معاون بهداشت به استان اصفهان
 


سفر معاون بهداشت به استان اصفهان

عصر امروز

  سفر معاون بهداشت به استان اصفهان

 معاون بهداشت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به منظور بازدید از مراکز بهداشتی استان اصفهان عصر امروز عازم این استان می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ،حمید انصاری مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت گفت : در ادامه سفرهای استانی معاون بهداشت به اقصی نقاط کشور، دکتر علیرضا رئیسی به همراه تعدادی از مدیران معاونت بهداشت امروز به استان اصفهان عزیمت می کند.

وی افزود: در این سفر دکتر رئیسی و هیئت همراه از مراکز جامع سلامت شهری و روستایی ،پایگاه های سلامت و سایر مراکز بهداشتی استان بازدید خواهند کرد.

انصاری گفت: طبق روال بازدیدهای قبلی، مدیران حوزه معاونت بهداشت طی این سفر به تفکیک از مراکز بهداشتی شهرستان های مختلف استان بازدید و از نزدیک فعالیت های این مراکز را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

وی اظهار داشت: طی این سفر ضمن بررسی نحوه بهره برداری از سامانه های الکترونیکی در مراکز بهداشتی ،فعالیت های واحدهای سلامت روان ، سلامت مادران، تغذیه ،بهداشت محیط ، سلامت دهان و دندان و ... مورد پایش قرار خواهد گرفت.

انصاری ضمن اشاره به مصادف بودن هجدهم مهرماه با روز جهانی سلامت روان افزود : همایش امسال روز جهانی سلامت روان ، چهارشنبه با حضور دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت و جمعی از مسئولین کشوری و استانی ،اساتید و کارشناسان در اصفهان برگزار می شود.

انصاری گفت: در مرحله پایانی این سفر، معاون بهداشت در جمع مدیران مرکز بهداشت استان اصفهان حضور خواهد یافت.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧ - ١٤:١٠ / شماره خبر: ١٨١٩٨٧ / تعداد نمايش: 126  


لیست اخبار >>