يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > آغاز به کار 300 دفتر خدمات سلامت در کشور تا پایان سال
 


آغاز به کار 300 دفتر خدمات سلامت در کشور تا پایان سال

رئیس مرکز سلامت محیط و کار اعلام کرد

  آغاز به کار 300 دفتر خدمات سلامت در کشور تا پایان سال

 رئیس مرکز سلامت محیط و کار از آغاز به کار 300 دفتر خدمات سلامت تا پایان سال 98 در کشور خبر داد.

دکتر احمد جنیدی جعفری با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت بهداشت، گفت: در حال حاضر 80 دفتر خدمات سلامت در سطح کشور داریم. در سال گذشته آزمون توسعه دفاتر را برگزار کردیم و مصاحبه ها انجام شد و برخی دانشگاه ها در حال صدور احکام فعالیت این دفاتر هستند و تا آخر سال تعداد این دفاتر به نزدیک 300 دفتر خواهد رسید.


وی افزود: در نشست هم اندیشی مدیران سلامت محیط و کار 62 دانشگاه علوم پزشکی کشور که بعضا روسای گروه ها هم همراهشان بودند و در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، در خصوص مطالب حوزه بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و طب کار بحث و تبادل نظر انجام شد. در این جلسه به صورت هم اندیشی در 8 گروه تخصصی بحث های لازم صورت گرفت و نتیجه بحث هریک از آنان در سالن همایش به صورت عمومی ارائه شد.


وی بیان داشت: مباحث در 8 گروه بر اساس قطب های دانشگاهی شامل موضوعاتِ دفاتر خدمات سلامت و توسعه آنها در کشور، برون سپاری خدمات بهداشت حرفه ای برای کارگاه های کوچک و معاینات شغلی، کنترل طغیان ها و بیماری های منتسب به آب و غذا ، بحث های اجرایی کردن آئین نامه و قانون دخانیات بود. جمع بندی این مباحث برنامه های آینده مرکز سلامت محیط و کار را تبیین خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ - ٠٩:٢٥ / شماره خبر: ١٩٦٧٠٧ / تعداد نمايش: 201  


لیست اخبار >>