پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > برگزاری کارگاه یک روزه منطقه ای P4Q در دانشگاه علوم پزشکی همدان
 


برگزاری کارگاه یک روزه منطقه ای  P4Q در دانشگاه علوم پزشکی همدان

  برگزاری کارگاه یک روزه منطقه ای P4Q در دانشگاه علوم پزشکی همدان

 کارگاه یک روزه منطقه ایP4Q (عملکرد مبتنی بر کیفیت) ویژه مدیران و کارشناسان گروه گسترش دانشگاه های علوم پزشکی همدان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت کارگاه یک روزه منطقه ایP4Q (عملکرد مبتنی بر کیفیت) ویژه مدیران و کارشناسان گروه گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه 3 با حضور دکتر فرح بخش، مدرس کشوری برنامه، دکترعطایی، معاون فنی و مهندس نوروزی، معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه، مدیران و کارشناسان گروه گسترش شبکه های بهداشتی درمانی استان های همدان، کرمانشاه، کردستان و ایلام در سالن کنفرانس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه دکترعطایی هدف از برگزاری این کارگاه را بهبود عملکرد و ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات توسط کارکنان در بخش بهداشت عنوان کرد و این برنامه را یک فرصت طلایی برای مدیریت حوزه بهداشت و رعایت عدالت در پرداخت کارانه مطابق با عملکرد افراد دانست و بر اجرای صحیح این برنامه در حوزه بهداشت شامل معاونت بهداشتی ومراکز بهداشت شهرستانها تأکید کرد.

سپس دکتر فرح بخش، بخش های مختلف این برنامه و سامانه طراحی شده جهت اجرای آن را به صورت کامل و جامع برای حاضرین در جلسه تشریح و به ابهامات و پرسش های کارشناسان پاسخ داد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٦ - ٠٩:٣٥ / شماره خبر: ١٦٢٢٦٠ / تعداد نمايش: 628  


لیست اخبار >>