چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > اجرای فاز اول برنامه کشوری راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در ۹ استان/ ادغام NCD در معاینات شغلی
 


اجرای فاز اول برنامه کشوری راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در ۹ استان/ ادغام NCD در معاینات شغلی

رییس مرکز سلامت محیط و کار:

  اجرای فاز اول برنامه کشوری راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در ۹ استان/ ادغام NCD در معاینات شغلی

 رییس مرکز سلامت محیط و کار از اجرای فاز اول برنامه کشوری راه اندازی دفاتر خدمات سلامت در ۹ استان بعد از پایلوت برنامه در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دکتر خسرو صادق نیت با اعلام این خبر در اجلاس معاونان بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زنجان، گفت: این برنامه با راه اندازی ۲۴ دفتر در تهران پایلوت شد و با تاسیس ۱۷ دفترِ دیگر کل استان تهران تحت پوشش قرار می گیرد.
وی افزود: فاز اول کشوریِ این برنامه در ۹ استان البرز، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، هرمزگان، همدان، کرمانشاه، کردستان ، قم و دانشگاه علوم پزشکی نیشابور اجرایی می شود و سپس به سراغ فاز سوم برنامه و اجرای سراسری خواهیم رفت.
دکتر صادق نیت بیان داشت: این دفاتر باید هر کدام ۳ هزار واحد صنفی را پوشش دهند و برای فاز نخست در ۹ استان ۵۹ دفتر تاسیس خواهد شد.
رییس مرکز سلامت محیط و کار در بخش دیگری از سخنانش در خصوص ادغام برنامه NCD در معاینات شغلی با اعلام ارایه خدمات پیشگیری و کنترل عوامل خطر بیماری های غیرواگیر در برنامه سلامت شغلی، گفت: این برنامه در ۱۰ استان پایلوت شده و ثبت اطلاعات حاصل از معاینات شغلی در این طرح پیش بینی شده است.‌

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦ - ١٢:٣٩ / شماره خبر: ١٦٣١٦٣ / تعداد نمايش: 534  


لیست اخبار >>