شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > نشست مسئولین امور آزمایشگاههای بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزار شد
 


نشست مسئولین امور آزمایشگاههای بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزار شد

در محل وزارت بهداشت

  نشست مسئولین امور آزمایشگاههای بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزار شد

 نشست مسئولین امور آزمایشگاههای بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی کشور در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت در این نشست دو روزه  بحث و بررسی پیرامون برنامه عملیاتی سال 1396 آزمایشگاههای حوزه بهداشت و بهینه سازی ساختار و عملکرد شبکه های آزمایشگاهی به عمل آمد و همچنین کارگاهایی برای کاهش هزینه خدمات آزمایشگاهی، مدیریت یکپارچه  داده ها و اطلاعات، تضمین کیفیت، نظارت و ایجاد سیستم با کیفیت و کارآمد ارجاع بین آزمایشگاهی نمونه های بالینی با مشارکت فعال مسئولین و کارشناسان آزمایشگاهی برگزار شد.

در ادامه، تجربه موفق دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ارائه ارتقای کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی از طریق تجمیع منابع و بهبود عملکرد شبکه ارائه گردید.

در این نشست ضمن بحث و بررسی پیرامون نظام مراقبت سندرمیک و نقش آزمایشگاه در پشتیبانی از آن ، گزارش نتیجه اجرای برنامه های ارزیابی کیفیت و مهارت آزمایی در خدمات مرتبط با نظام مراقبت سل، لیشمانیوز و فنیل کتونوری ارائه شد.  

در پایان این نشست با تقدیم تقدیرنامه  از مسئولین و کارشناسان آزمایشگاهی دانشگاههای علوم پزشکی که همکاری نزدیک و پشتیبانی لازم از برنامه های آزمایشگاه مرجع سلامت داشته و یا در اجرای برنامه عملیاتی سال 1395 به بهترین وجه به نقش و وظایف خود عمل نمودند سپاسگزاری بعمل آمد.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦ - ٠٩:٥١ / شماره خبر: ١٦٤٢٧٤ / تعداد نمايش: 267  


لیست اخبار >>