دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > تجلیل از خدمات دکتر سیاری با حضور دکتر رییسی/ معاون بهداشت: برنامه های تحول بهداشت ادامه می یابد
 


تجلیل از خدمات دکتر سیاری با حضور دکتر رییسی/ معاون بهداشت: برنامه های تحول بهداشت ادامه می یابد

طی مراسمی در ستاد وزارت بهداشت صورت گرفت

  تجلیل از خدمات دکتر سیاری با حضور دکتر رییسی/ معاون بهداشت: برنامه های تحول بهداشت ادامه می یابد

 در مراسمی که برای بزرگداشت خدمات دکتر علی اکبر سیاری در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، معاون بهداشت ضمن تجلیل از خدمات دکتر سیاری گفت: برنامه های تحول بهداشت را ادامه می دهیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، در این نشست که با حضور مدیران، کارشناسان و کارکنان معاونت بهداشت در سالن امام جواد (ع) برگزار شد، دکتر علیرضا رییسی گفت: برنامه ها را به دور از شتابزدگی ادامه می دهیم اما با برنامه ریزی دقیق و ارزشیابی و پایش منظم.

وی افزود: سیستم بهداشت کشور همواره یک سیستم توانمندساز، پرورش دهنده و معرفی کننده مدیران به وزارت بهداشت بوده است.

وی ادامه داد: اکثر مدیران حوزه سلامت از بخش بهداشت بوده اند. هر مدیری بتواند برای بعد از خودش چند مدیر جدید تربیت کند تحول بزرگی ایجاد کرده است.

دکتر رییسی گفت: باید با اتخاذ تدابیری برای ارتقای نیروی انسانی و انگیزه دادن به نیروها به وضعیت دریافتی پرسنل توجه کرد تا کارمند یا پزشکی که بعد از سالیان دراز خدمت می بیند دریافتی اش قابل توجه نیست، انگیزه اش را از دست ندهد.

وی با اعلام اینکه بزرگترین سرمایه بخش بهداشت نیروی انسانی است، بیان داشت: برنامه داشتن، ارزیابی و پایش برنامه ها، دوری از شتابزدگی، بهره گیری از مدیران مناطق کمتر برخوردار، تشکیل کارگروه هایی برای همفکری، بهینه سازی هزینه کرد منابع محدود، توجه به اقتصاد بهداشت، نظام ارجاع و پزشک خانواده، همکاری مشترک با سایر معاونت ها به ویژه معاونت درمان و توجه به برونسپاری بخشی از برنامه ها و اعتقادات اجرایی من است.

وی با اشاره به زیرساخت های بسیاری خوبی که طی چهار سال اخیر در این حوزه انجام گرفته است، اظهارداشت: زمانی خجالت می کشیدیم برای بازدید به مناطق برویم زیرا هر لحظه ممکن بود سقف یک خانه بهداشت فروبریزد ولی الان با افتخار به بازدید می رویم چون تعمیر، تجهیز و ساخت مراکز بهداشتی در این سال ها به خوبی انجام شده است.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦ - ٠٩:٥٨ / شماره خبر: ١٦٥٨٧٠ / تعداد نمايش: 432  


لیست اخبار >>