جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > بازدید وزیر بهداشت کوبا و معاون بهداشت وزارت بهداشت از شبکه بهداشت شهرستان شهریار
 


بازدید وزیر بهداشت کوبا و معاون بهداشت وزارت بهداشت از شبکه بهداشت شهرستان شهریار

امروز انجام شد

  بازدید وزیر بهداشت کوبا و معاون بهداشت وزارت بهداشت از شبکه بهداشت شهرستان شهریار

 روبرتو توماس مورالس وزیر بهداشت کوبا و دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت صبح امروز از شبکه بهداشت شهرستان شهریار بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، در این  بازدید دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن  تشریح طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت ، پیرامون 15 برنامه و 10 پروژه پشتیبان  این طرح نکاتی را ارائه کرد.

 در ادامه این بازدید وزیر بهداشت کوبا و  معاون بهداشت وزارت بهداشت با حضور در خانه بهداشت یوسف آباد صیرفی و مرکز خدمات جامع سلامت فردوسیه شهریار نحوه ارائه خدمات بهداشتی از جمله مراقبت های اولیه مادر ، کودک، واکسیناسیون ، بهداشت مدارس، خدمات دهان و دندان، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای، غربالگری بیماری های واگیر و غیر واگیر .... را مورد بازدید قرار دادند.

همچنین در این بازدید  هیئت کوبایی با برنامه ها و اقدامات انجام شده درخصوص جلب  مشارکت های مردمی ، ارتباطات بین بخشی و خدمات سفیران و داوطلبان سلامت آشنا شدند.

بنا به همین گزارش در این بازدید که هم زمان با هفته اطلاع رسانی ایدز برگزار شد،  وزیر بهداشت کوبا و هیأت همراه از نمایشگاهی که به همین مناسبت و به منظور آموزش و اطلاع رسانی در خصوص بیماری ایدز به مراجعین برپا شده بود، نیز دیدن کردند.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦ - ١٦:٤١ / شماره خبر: ١٦٩٧٣٣ / تعداد نمايش: 339  


لیست اخبار >>