سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > نشست مشترک مدیران یونیسف با معاون بهداشت وزارت بهداشت
 


نشست مشترک مدیران یونیسف با معاون بهداشت وزارت بهداشت

در دفتر معاونت برگزار شد

  نشست مشترک مدیران یونیسف با معاون بهداشت وزارت بهداشت

 جلسه معرفی برنامه های مشترک صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در ایران و معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دفتر معاون بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت،  بنا به درخواست  دفتر بهبود تغذیه جامعه و با هماهنگی صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) مشاوران بین المللی برای مدت 4 روز (23 لغایت 26 بهمن ماه 1396) در ایران حضور خواهند داشت.

بر پایه این گزارش، جلسات تکنیکی و نشست ها با معاون بهداشت، سازمان غذا و دارو و انستیتو تحقیقات تغذیه ای  کشور، جمعی از صاحبنظران و کارشناسان برگزار می شود که طی آن همکاری های مشترک در راستای برنامه های تغذیه، سلامت مادران و کودکان کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

این گزارش حاکیست، اولین نشست با حضور دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، دکتر عبداللهی مدیر دفتر بهبود تغذیه، دکتر آنیربان چترجی مدیر بخش سلامت و تغذیه منطقه MENA ،  دکتر کوانتین جانسن مشاور بین المللی یونیسف از کشور کانادا ، دکتر کریستین معاون نماینده یونیسف در ایران  و کارشناسان مسئول برنامه یونیسف و دفتر  بهبود تغذیه جامعه با هدف ارائه برنامه های مشترک و با تاکید بر غنی سازی مواد غذایی با ویتامین D برگزار شد.

طی این جلسه برخی از دستاوردهای بهداشتی ایران به عنوان تجربه موفق و قابل الگوبرداری برای سایر کشورهای منطقه توسط دکتر رئیسی اعلام شد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، در این نشست خواستار حمایت های تکنیکی در زمینه برنامه های تغذیه و سلامت مادر و کودک از سوی صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) شد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦ - ١٣:٠٤ / شماره خبر: ١٧٣٠٥٩ / تعداد نمايش: 216  


لیست اخبار >>