چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > بازدید معاون بهداشت از مراکز بهداشتی شهر گراش
 


بازدید معاون بهداشت از مراکز بهداشتی شهر گراش

طی یک سفر یکروزه

  بازدید معاون بهداشت از مراکز بهداشتی شهر گراش

 دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با حضور در شهرستان گراش از دانشکده علوم پزشکی گراش و مراکز بهداشتی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت،دکتر رییسی در ابتدای ورود به شهرستان گراش وارد دانشکده علوم پزشکی گراش شد و از قسمت های مختلف آموزشی این دانشکده بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی خدمات آموزش به دانشجویان بویژه دانشجویان بهداشت کار دهان و دندان قرار گرفت.

وی سپس از کلینیک دندانپزشکی بیمارستان بازدید کرد و ضمن ابراز خرسندی از ساخت این کلینیک  در گراش گفت: با توجه به این که تمامی زیر ساخت های لازم در دانشکده علوم پزشکی گراش وجود دارد و اجرای طرح عاری از پوسیدگی در گراش که برای گروه های هدف مختلف در حال انجام است، این موارد باعث می شود که با پرداخت هزینه پایین و دریافت خدمات دندانپزشکی با کیفیت در سطح اول، تا ۵ سال آینده دانش آموزانی با دندان هایی سالم داشته باشید و این امر محقق نخواهد شد مگر با برنامه ریزی درست و مناسب.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه از مرکز خدمات جامع سلامت محمد رسول الله (ص) بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه  ارائه خدماتی که توسط مراقب، ماما و کارشناس تغذیه انجام می شود قرار گرفت که وضعیت این مرکز را رضایت بخش و در سطح خوبی عنوان کرد. وی طی این بازدید گفت: هدف از بکارگیری کارشناس تغذیه باید کاملا شناخته شده و مشخص باشد چرا که امروزه منشا تمامی بیماری هایی مثل دیابت و فشار خون بالا عامل تغذیه دخیل است.

در جلسه پایانی که پس از بازدید دکتر رییسی از مرکز پیشگیری از سرطان برگزار شد، فرودی فرماندار گراش ضمن خوش آمدگویی به معاون وزیر بهداشت در خصوص کمبودها و مشکلات بهداشتی شهرستان مطالبی بیان کرد.

در ادامه دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی، دکتر محمد نبی محمدی معاون بهداشت و دکتر مهدی محسن زاده معاون آموزشی دانشکده نیز مطالبی بیان کردند.

شیوا دهقان خلیلی مدیر داخلی کلینیک دندانپزشکی گراش نیز گزارشی از عملکرد کلینیک ارائه داد.

در این جلسه که تعدادی از معتمدین و خیرین شهرستان نیز حضور داشتند از دکتر قیصری مسول راه اندازی رشته بهداشت کار دهان و دندان و مسوول راه اندازی کلینیک، شیوا دهقان خلیلی مدیر داخلی کلینیک و مهندس هادی پور به پاس راه اندازی این مرکز قدردانی شد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦ - ١١:٠٨ / شماره خبر: ١٧٣١٠٧ / تعداد نمايش: 205  


لیست اخبار >>