دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > معاون بهداشت از مراکز جامع سلامت استان هرمزگان بازدید کرد
 


معاون بهداشت از مراکز جامع سلامت استان هرمزگان بازدید کرد

در سفری دو روزه به استان

  معاون بهداشت از مراکز جامع سلامت استان هرمزگان بازدید کرد

 دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر دو روزه خود به هرمزگان عصر و شب گذشته از مراکز بهداشتی درمانی محله نو ایسین، تازیان و مرکز خدمات جامع سلامت پیامبر اعظم (ص) بندرعباس بازید کرد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دکتر رییسی با حضور در مراکز بهداشتی درمانی محله نو ایسین و تازیان بندرعباس پس از دیدار و گفتگو با پرسنل شاغل در این مراکز شاخص های بهداشتی در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) را مورد ارزیابی و برررسی قرار داد.

وی پس از بازدید از واحدهای دندانپزشکی و تاکید بر ارائه خدمات مطلوب، از تلاش های دندانپزشکان در این حوزه تشکر کرد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت روند پیگیری و مراقبت از مادران بار دار به ویژه مادران پر خطر بصورت مراجعه حضوری و ثبت در سامانه یکپارچه بهداشت توسط مراقبین سلامت و ماماها مورد ارزیابی قرار داد.

دکتر رییسی بر مشارکت خیرین در ساخت و تجهیز اقامتگاه ویژه پزشکان و ماماهای این مراکز تاکید کرد؛ و اظهار داشت: تلاش های شوراها و مسئولین منطقه در جهت راه اندازی داروخانه و آزمایشگاه محله نو ایسین ستودنی است.

دکتر رییسی دهگردشی (مراقبین سلامت، پزشکان و ماماها)، پیگیری بیماران خصوصا مادران باردار، نرخ بارداری، آمار جمعیتی منطقه و خانه های بهداشت تحت پوشش را از روسای مراکز بهداشتی درمانی محله ایسین و تازیان جویا شد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت در پایان بازدید از نخستین روز سفر خود به بندرعباس، از پروژه آموزشگاه و خوابگاه بهورزی واقع در محوطه مرکز خدمات جامع سلامت پیامبر اعظم (ص) بازدید کرد.

وی از معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خواست پروژه های در دست اقدام حوزه بهداشت را با سرعت بیشتر و در کمترین زمان ممکن تکمیل و به بهره برداری برسانند.

لازم به ذکر است؛ دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، معاون بهداشت دانشگاه و جمعی از مسئولین حوزه بهداشت استان در این بازدید ها معاون بهداشت وزارت بهداشت را همراهی کردند.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦ - ٠٧:٤٨ / شماره خبر: ١٧٤١٣٣ / تعداد نمايش: 181  


لیست اخبار >>