يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > معاون وزیر بهداشت از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد
 


معاون وزیر بهداشت از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد

همزمان با نوروز 97

  معاون وزیر بهداشت از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد

 معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با نوروز 97 از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت،دکتر علیرضا رئیسی در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید از گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر فعالیت‌های انجام‌شده توسط گروه مذکور در برنامه سلامت نوروزی را بررسی کرد.
در این بازدید رییس و اعضای هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را همراهی کردند.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این بازدید نکاتی را در خصوص نحوه ارائه خدمات واحدهای بهداشتی در ایام نوروز و برنامه‌های معاونت بهداشت ارائه کرد.
مهندس میمنت توبه خاک رییس گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام‌شده توسط بازرسین بهداشت محیط استان و فعالیت‌های ثبت‌شده در سامانه جامع بهداشت محیط در برنامه سلامت نوروزی را بیان کرد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز خدمات جامع سلامت شهری هفتم تیر بوشهر نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارایه خدمات واحدهای مختلف این مرکز در ایام نوروز قرار گرفت.
دکتر علیرضا رئیسی همچنین نحوه ارایه خدمات مراقبین بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت شهری هفتم تیر بوشهر و ثبت فعالیت‌های آنان را در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) موردبررسی قرار داد.
دکتر رئیسی سپس از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر نیز بازدید کرد.
دکتر رئیسی  در ادامه از اورژانس‌های شبانه‌روزی دندانپزشکی بوشهر که در ایام نوروز به مردم خدمات درمانی ارایه می‌دهند نیز بازدید کرد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیأت همراه ضمن بازدید از صنوف حساس در شهر بوشهر از نزدیک چگونگی استفاده از دستگاه‌های پرتابل توسط بازرسین بهداشت محیط را موردبررسی قرار داد.
دکتر علیرضا رئیسی در پایان بازدید خود از شهر بوشهر ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بر اهمیت تشدید نظارت بازرسین در برنامه سلامت نوروزی تأکید و خواستار تقویت بیش‌ازپیش برنامه‌ها و گسترش فعالیت‌ها شد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        جمعه ١٠ فروردين ١٣٩٧ - ٠٩:٠١ / شماره خبر: ١٧٤٩٤٤ / تعداد نمايش: 333  


لیست اخبار >>