جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > بازدید از مناطق دوردست شهرستان خلخال همزمان با هفته سلامت
 


بازدید از مناطق دوردست شهرستان خلخال همزمان با هفته سلامت

  بازدید از مناطق دوردست شهرستان خلخال همزمان با هفته سلامت

 معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی خلخال با حضور در دورترین روستاهای سیاری شهرستان نحوه دریافت خدمات توسط مردم را مورد بررسی قرار داد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ،ایرج اعتبار همزمان با دومین روز هفته سلامت که با عنوان "سلامت برای همه در همه جا" نامگذاری شده است، در جهت بررسی وضعیت خدمات رسانی در نقاط دوردست ، مسئولین واحدهای فنی با حضور معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان خلخال، به همراه مسئولین مرکز شال و کلور به روستاهای سیاری مرکز شال مراجعه کردند. در این بازدید تلاش شد تیم معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی خلخال به صورت حضوری با نحوه دریافت خدمات سلامت در این روستاها آشنا شوند و مشکلات مرتبط با سلامتی در این روستاها را مورد ارزیابی قرار دهند.

روستاهای سیاری تحت پوشش مرکز شال و خانه بهداشت طهارم دشت که تقریبا با فاصله  44 کیلومتر از خانه بهداشت  قرار دارند شامل روستاهای کهل دشت، شیخ علیلر، چملوگبین، احمد آباد، دشت اندر و الکش می باشد. که در این بازدید ضمن مراجعه به روستاها با اهالی آنها در خصوص خدمت رسانی و مشکلات مرتبط با سلامت صحبت و اقلام بهداشتی از جمله مسواک و خمیر دندان در بین آنان توزیع گردید.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ٠٧:٥٨ / شماره خبر: ١٧٥٧٦٤ / تعداد نمايش: 409  


لیست اخبار >>