دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت صفائیه و خانه بهداشت عباس آباد رفسنجان
 


افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت صفائیه و خانه بهداشت عباس آباد رفسنجان

  افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت صفائیه و خانه بهداشت عباس آباد رفسنجان

 مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی شهر صفائیه رفسنجان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، احمد جمالی‌زاده معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان در حاشیه افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی شهر صفائیه از توابع بخش فردوس شهرستان رفسنجان اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت شهر صفائیه از سال‌ها پیش حتی قبل از انقلاب مجموعه بهداشتی درمانی بوده و خدماتی به مردم منطقه ارائه می‌کرد.

وی بیان داشت: پیرو اجرای طرح تحول نظام سلامت و یکی از برنامه‌هایی که در قالب این طرح مطرح شد بهبود استاندارد مراکز بهداشتی درمانی و خانه‌های بهداشتی بود که این این مکان به مرکز خدامت جامع سلامت ارتقا داده شد.

جمالی‌زاده ادامه داد: یکی از مراکزی که لازم به نوسازی و بازسازی بود همین مکان بود، مجموع زیربنای این مرکز ۵۵۰متر مربع است که در زمینی که خانواده آگاه اهدا کردند این بنا احداث شده و کل هزینه حدود ۷۰۰میلیون تومان است که تعدادی در ساخت این مجموعه کمک کردند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان تصریح کرد: علاوه بر این اعتبار حدود ۸۰میلیون تومان از محل فروش ساختمان قبلی تأمین شد و مابقی از اعتبارات دانشگاه علوم‌پزشکی و اعتبارات دولتی بود و شورای شهر و شهرداری در زمینه محوطه‌سازی و آماده‌سازی این مجموعه حمایت کردند.

وی با اشاره به اینکه تمام خدمات بهداشتی درمانی اعم از دو پزشک و دندانپزشک خانواده، خدمات مادر و  کودک، کلیه مراقبت‌های بهداشتی، داروخانه و همه خدماتی که در سطح یک خدمات بهداشتی درمانی تعریف شدهدر این محل ارائه می‌شود، افزود: امیدواریم با ساخت این بنا کیفیت خدمات را ارتقا دهیم.

جمالی‌زاده خاطرنشان کرد: از همه کسانی که در ساخت این مجموعه کمک کردند قدردانی می‌کنم.

 

افتتاح خانه بهداشت عباس آباد آقاغفور با اعتبار ۱۸۲میلیون تومان

 

خانه بهداشت عباس آباد آقاغفور با اعتبار ۱۸۲میلیون تومان و کمک خیّر به بهره برداری رسید.

 به مناسبت هفته سلامت خانه بهداشت روستای عباس آباد آقاغفور در زمینی به مساحت ۴۷۰متر مربع و زیربنای ۱۴۰متر مربع به بهره برداری رسید.

جمالی زاده معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان افزود: ۱۳۰میلیون تومان هزینه ساخت این خانه بهداشت توسط آقای بنازاده تأمین شده و ۵۲میلیون تومان هزینه تکمیل و تجهیز آن از محل اعتبارات معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هزینه شده است.

وی عنوان کرد: این خانه بهداشت جمعیتی بالغ بر یک هزار و ۷۰۰نفر زا زیرپوشش دارد و کلیه خدمات بهداشتی در آن ارائه می شود.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - ٠٩:٤١ / شماره خبر: ١٧٦١٣١ / تعداد نمايش: 96  


لیست اخبار >>