سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > افتتاح ١٠ پروژه بهداشتی در شهرستان نیشابور
 


افتتاح ١٠ پروژه بهداشتی در شهرستان نیشابور

توسط معاون بهداشت

  افتتاح ١٠ پروژه بهداشتی در شهرستان نیشابور

 ده پروژه بهداشتی با حضور دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت در شهرستان نیشابور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ،دکتر رئیسی در مراسم افتتاح هم زمان پروژه های بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تشکر از مسئولین دانشکده و خیرین گفت: در دانشکده علوم پزشکی نیشابور زمینه ایی فراهم شده است که تجلی زیبایی از همکاری مردم و دولت به منصه ظهور رسیده است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تشکر از خیرین افزود: خیرین بزررگوار دل در گرو رفع مشکلات مردم دارند و در جهت رفاه و گسترش عدالت در سلامت قدم های بزرگی برداشته اند و امیدواریم شاهد تداوم این کارهای بزرگ در سراسر کشور عزیزمان باشیم.

دکتر رئیسی با اشاره به این که در حوزه سلامت کارهای بسیار خوبی انجام شده است ادامه داد: طرح تحول سلامت از دولت یازدهم شروع شده و همچنان و با قوت در دولت دوازدهم ادامه دارد.

وی با بیان اینکه  6250 پروژه بهداشتی در وزارت بهداشت طراحی شده است اضافه کرد: تا هفته دولت سال جاری بیش از 3500 پروژه از پروژ های مذکور افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

معاون بهداشت، وزارت بهداشت در پایان خاطر نشان کرد: ویژگی اول پروژه های طرح تحول سلامت این است که در حاشیه شهر و در شهر های زیر 20 هزار نفر جمعیت و در سطح روستاها و مناطق محروم به بهره برداری می رسد و ویژگی دوم اینکه خیرین سلامت و مردم همگام با وزارت بهداشت در این مسیر حرکت می کنند و امید است که شاهد تداوم توسعه عدالت در سلامت در سراسر کشور باشیم.

گفتنی است در این سفر 10 پروژه بهداشتی شامل یک مجتمع بهداشتی و درمانی، دو مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و هفت خانه بهداشت در شهرستان نیشابور توسط معاون بهداشت وزارت بهداشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ٠٨:٣٩ / شماره خبر: ١٧٦٦٦٤ / تعداد نمايش: 298  


لیست اخبار >>