جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > ایرنا آماده همکاری برای ارتقای سواد سلامت جامعه است
 


ایرنا آماده همکاری برای ارتقای سواد سلامت جامعه است

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی

  ایرنا آماده همکاری برای ارتقای سواد سلامت جامعه است

 مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: تعامل سازنده دستگاه های مختلف نقش مهمی در ارتقای شاخص های سلامت دارد و ایرنا برای کمک به ارتقای سواد سلامت جامعه آماده همکاری با دستگاه های متولی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت به نقل از ایرنا، دکتر سید ضیاء هاشمی روز سه شنبه در دیدار با دکتر علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت در ایرنا افزود: به کار خلاقانه و هنرمندانه که موجب جلب اعتماد مردم در حوزه رسانه و سلامت شود، نیاز داریم. اطلاع رسانی و تعامل سازنده نهادهای مختلف باعث می شود سواد سلامت مردم نیز ارتقا یابد.
هاشمی ادامه داد: ایرنا دارای ظرفیت بزرگ ملی در کشور است که می توان از آن برای ارتقای سواد سلامت استفاده کرد.
مدیرعامل ایرنا گفت: دولت نمی تواند همه کارها را انجام دهد. دولت موتور محرکی است که حرکت ایجاد می کند و سایر دستگاه های رسمی و غیر رسمی باید نقش خود را ایفا کنند که البته رسیدن به این هدف مستلزم تعامل سازنده است. در بخش های مختلف سازمانها باید سرمایه گذاری کنیم و نیاز به تعامل مستمر داریم .
هاشمی با بیان اینکه برای جلب مشارکت عمومی، تعامل رسانه ای نیاز است، گفت: ایرنا رسانه ای مهم در کشور است که با بیش از 80 سال فعالیت دارد و دارای تجربیات ارزشمندی است که در طول چندین نسل به امروز منتقل شده است.
وی تصریح کرد: بسیاری از خبرنگاران و اصحاب رسانه با تجربه در این رسانه حضور دارند و حضور شبکه گسترده ایرنا در داخل و خارج از کشور، سرمایه ارزشمندی است که با استفاده از آن بسیاری از هزینه های اطلاع رسانی در کشور کاهش می یابد.
به گفته هاشمی، بخش های مختلف خبری و تصویری برنامه ها و رویدادها را پوشش می دهند و بدون صرف هزینه ای مضاعف این محصولات تولید و در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: انعکاس رویدادها و اخبار به زبانهای خارجی و معرفی آنها به مخاطبان خارج از کشور از ظرفیت ها و افتخارات ایرناست.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧ - ١٨:٥٩ / شماره خبر: ١٧٨٦٣٩ / تعداد نمايش: 120  


لیست اخبار >>