چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > حضور معاون بهداشت در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
 


حضور معاون بهداشت در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

همزمان با سفر به استان اردبیل

  حضور معاون بهداشت در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

 دکتر رئیسی معاون بهداشت به همراه جمعی از مدیران این حوزه در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، دکتراخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درابتدای جلسه ضمن خیرمقدم به معاون بهداشت وزارت بهداشت و هیئت همراه گفت:حضوردکتررئیسی و هیئت همراه دراستان اردبیل فرصت مغتنمی است که با حمایتهای همه جانبه وزارت متبوع، دانشگاه درجهت ارتقای هرچه مطلوبتر شاخص های بهداشتی گامهای موثری بردارد.

دکتر رئیسی در این نشست  به بررسی وضعیت بهداشتی این دانشگاه پرداخت و گفت: پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی خوب است و جا دارد که با کار بیشتر در بعضی از شاخص ها گام‌های بلندتری برداشته شود.

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به بازدید خود از مرکز جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان نمین گفت: جای بسی خوشحالی است که در این نقطه ازکشور مسئولان شبکه بهداشت و درمان نمین در ارتقاء شاخص های بهداشتی این شهرستان به ویژه در بخش بهداشت دهان و دندان و طرح دندان عاری از پوسیدگی بسیار موفق عمل نموده اند ومی توان این طرح را درکشور بعنوان الگو مطرح کرد.

وی همچنین به بازدید خود از مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان سرعین اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان سرعین در طول تعطیلات تابستانی شاهد پذیرش تعداد زیادی از هموطنان گردشگر است، پزشکان و نیروهای حاضر در این مرکز تمام  تلاش خود را در پذیرش مراجعین مبذول داشته اند و جا دارد درخصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی فعالیت بیشتری صورت پذیرد.

 معاون بهداشت با اشاره به بازدید خود از آزمایشگاه جامع سلامت اردبیل ، عملکرد این مرکز را خوب توصیف کرد و گفت: کارکنان این آزمایشگاه با وجود دستگاه ها و امکانات پیشرفته مورد نیاز آزمایشگاه، کار آزمایشگاهی خود را به نحو مطلوبی انجام می دهند که جای تقدیر دارد.

دکتر رئیسی که از ساختمان در حال احداث آزمایشگاه مرکزی دانشگاه نیز بازدید کرده بود اظهار امیدواری کرد امسال این ساختمان به بهره‌برداری رسیده و توسط وزارت بهداشت همکاری لازم در خصوص تامین تجهیزات آن صورت پذیرد.

در این نشست مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت که از شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمی و سایر مراکز بهداشتی بازدید نموده بودند گزارش خود را به اطلاع اعضای حاضر درجلسه رساندند.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ - ٠٨:٥٠ / شماره خبر: ١٧٩٦٤٣ / تعداد نمايش: 106  


لیست اخبار >>