شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > جلسه مشترک نظام ارجاع برگزار شد
 


جلسه مشترک نظام ارجاع برگزار شد

با حضور معاونین بهداشت و درمان

  جلسه مشترک نظام ارجاع برگزار شد

 جلسه مشترک نظام ارجاع با حضور معاونین بهداشت و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل دفتر معاونت بهداشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، در ابتدای این جلسه دکتر علیرضا رئیسی ضمن اشاره به اهمیت استقرار نظام ارجاع اظهار داشت :  نظام ارجاع یا سطح بندی خدمات علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سلامت، مزایای بسیار برای آحاد ملت خواهد داشت.

وی افزود : افزایش کیفیت خدمات با محوریت عدالت و تاکید بر پاسخگویی منطبق بر نظام سطح بندی مهم ترین اهدافی است که در نظام ارجاع  در بستر پرونده الکترونیک سلامت بیمار دنبال می شود.

دکتر رئیسی گفت: خوشبختانه هماهنگی در بالاترین سطح میان معاونت های بهداشت و درمان وزارت بهداشت برای اجرای کامل این طرح وجود دارد.

در ادامه دکتر قاسم جان بابائی معاون درمان طرح نظام ارجاع را تحول بزرگ در ارائه خدمات بهداشتی ،درمانی دانست و گفت : در آینده طرح نظام ارجاع به تدریج در تمام مناطق کشور عملیاتی شده و گام بلندی در راه رضایتمندی خدمت گیرندگان برداشته خواهد شد.

دکتر جان بابائی بر آمادگی کامل حوزه درمان برای استقرار نظام ارجاع تاکید کرد و افزود : تقویت زیرساخت ها و فرهنگسازی دو مقوله مهم در اجرای موفق این برنامه است.

گفتنی است در این جلسه جمعی از مدیران معاونت بهداشت و معاونت درمان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی حضور داشتند.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        جمعه ٣٠ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٤٣ / شماره خبر: ١٨٤٩٣٣ / تعداد نمايش: 93  


لیست اخبار >>