شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > برگزاری اولین کمیته جامعه ایمن ویژه شهرستان رفسنجان
 


برگزاری اولین کمیته جامعه ایمن ویژه شهرستان رفسنجان

  برگزاری اولین کمیته جامعه ایمن ویژه شهرستان رفسنجان

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی اولین کمیته جامعه ایمن به منظور مشارکت بخشها وسازمانها در جهت ارتقاء ایمنی وپیشگیری از حوادث با حضور مسئولین شهرستان به همت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در محل فرمانداری به ریاست فرماندار شهرستان در تاریخ3بهمن 97 تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، اولین کمیته جامعه ایمن به منظور مشارکت بخشها وسازمانها در جهت ارتقاء ایمنی وپیشگیری از حوادث با حضور مسئولین شهرستان به همت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در محل فرمانداری به ریاست فرماندار شهرستان در تاریخ3بهمن 97 تشکیل شد.

دکتر جمالی زاده معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در این جلسه بیان کرد:اجرای برنامه جامعه ایمن منجر به ایجاد استانداردهای بالای زندگی، کاهش مرگ ومیروافزایش احساس ایمنی برای ساکنین جوامع ایمن می شود.

هدف از برگزاری این کمیته، اجرائی شدن برنامه های 14گانه جامعه ایمن است که ایمنی ترافیک، ایمنی منزل واوقات فراغت، ایمنی کودکان، امنی سالمندان، پیشگیری از خودکشی، آمادگی در برابر بلایای طبیعی و... راشامل می شود.

باید اولویت بندی برنامه هایی به مانند ایمنی ترافیک، پیشگیری از خودکشی، آمادگی در برابر بلایای طبیعی، ایمنی اماکن عمومی و... را در نظر داشت.

بایستی تشکیلاتی بر اساس مشارکت وهمکاری بین بخشی ایجاد شود وبرنامه های مستمر ودرازمدت با هدف ارتقاء ایمنی در گروههای آسیب پذیر ومحیط های در معرض خطر انجام گیرد.

در ادامه جلسه مسئولین به بحث وتبادل نظر در اجرای برنامه جامعه ایمن پرداختند وفرماندار شهرستان نیز بر همکاری بین بخشی در اجرای هرچه بهتر این برنامه تاکید وروسای ادارات نیز اعلام آمادگی نمودند.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧ - ٠٩:٥٠ / شماره خبر: ١٨٦٣٢٥ / تعداد نمايش: 189  


لیست اخبار >>