شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > پیام معاون بهداشت وزارت بهداشت به مناسبت حلول سال 1398
 


پیام معاون بهداشت وزارت بهداشت به مناسبت حلول سال 1398

در آستانه حلول سال نو صادر شد

  پیام معاون بهداشت وزارت بهداشت به مناسبت حلول سال 1398

 دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به مناسبت حلول سال 1398 پیام تبریکی خطاب به کارکنان حوزه بهداشت کشور صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، متن این پیام به این شرح است:


 بسمه تعالی


همکاران عزیزم

 

حلول بهار فرصت مغتنمی است تا از تک تک خادمان حوزه بهداشت کشور به خاطر زحمات طاقت فرسای یکساله تشکر و قدردانی نمایم.

خداوند متعال را شاکرم که امکان خدمت در عرصه گسترده بهداشت را براین بنده ارزانی داشت، باشد که به شکرانه این نعمت الهی با هم و در کنار هم روح تازه ای از سلامت و نشاط را در کالبد میهن عزیزمان، ایران بدمیم .

حقیقتا زندگی با کیفیت، سلامت و شاد می تواند انسان هایی با روحیه ،متخصص و مولد را به عنوان سرمایه هایی بی بدیل برای جامعه تربیت کند. این مهم مرهون ارتباط صحیح ،تخصصی و بهنگام تیم بهداشت با آحاد مردم است.

در سالی که روزهای آخر آن را طی می کنیم اقدامات بزرگی در حوزه بهداشت در کشوربا تلاش خستگی ناپذیر شما عزیزان به مرحله اجرا رسید.

بدون تردید پیشرفت چشمگیرحوزه بهداشت برای اجرای برنامه پزشکی خانواده، نظام ارجاع و استقرار پرونده الکترونیک سلامت از مهمترین اقداماتی است که در سال 97 با جدیت پیگیری شد.

تلاش خستگی ناپذیر همکاران عزیز عرصه بهداشت در حوزه مبارزه با بیماری های واگیر و غیر واگیر ، بهداشت دهان و دندان ، سلامت روان ، بهبود تغذیه، سلامت خانواده و سلامت محیط و کار در سال 97 در سراسر کشور کاملا مشهود و قابل لمس است.

حال با تمام توان وارد سالی جدید می شویم، سالی که طلیعه آن بهره برداری از 1000 پروژه بهداشتی است که همگی با پیگیری ها و تلاش شما عزیزان بعد از اجرای طرح تحول سلامت در سراسر کشور به ثمر نشسته است.

در حالی وارد سال 98 می شویم که رویکرد حوزه بهداشت در این سال توجه جدی به کیفیت و بازنگری بسته های خدمت در نظام شبکه، استقرار برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع خواهد بود.

امیدوارم در سال جدید با استفاده از تمام ظرفیت های علمی و تخصصی خود در مسیر ایجاد رضایتمندی ملت بزرگوار ایران بکوشید.

در پایان برای همه مردم ایران سالی توام با سلامتی و سرشار از ایمان به خدا، افکاری سازنده، عملکردی شایسته، اراده ای آهنین و آینده ای روشن آرزومندم.دکتر علیرضا رئیسی

معاون بهداشت

 

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ - ١٦:١٣ / شماره خبر: ١٨٨٢٧١ / تعداد نمايش: 284  


لیست اخبار >>