سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز مدیریت شبکه برگزار شد
 


مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز مدیریت شبکه برگزار شد

با حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت؛

  مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز مدیریت شبکه برگزار شد

 معاون بهداشت وزارت بهداشت از راه اندازی سیستم نظرسنجی در سامانه یکپارچه بهداشت( سیب) به عنوان یک اقدام بزرگ و ارزشمند در راستای خدمات شبکه بهداشت به مردم یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر علیرضا رئیسی در مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز مدیریت شبکه، با بیان این مطلب گفت: راه اندازی نظرسنجی از مراجعه کنندگان به مراکز بهداشتی در این سامانه یک اقدام ارزشمند و بی سابقه بود.

وی افزود: مردم عموما به بخش بهداشت لطف دارند و رضایت 97 درصدی آنها از خدمات در این نظرسنجی ها نشان از این موضوع است ولی ما موظف بودیم به سراغ آن سه درصد ناراضی برویم که انجام این کار در این سطح با توجه به میزان مراجعه کنندگان در کشور بی سابقه بود.

وی بیان داشت: سامانه سیب مشکلات فراوانی داشت که از مهر 96 اقدام به رفع این مشکلات کردیم و خوشبختانه الان به رشد لازم رسیده است هرچند هنوز با ایده آل فاصله داریم.

وی اضافه کرد: قابلیت رصد کردن خدمات انجام شده، قابلیت احصای ارزش افزوده ارائه دهندگان خدمات و احصای نظر تک تک مراجعه کنندگان که بالغ بر حدود 96 هزار نفر هستند کار بزرگی بود که در این سامانه از طریق نظرسنجی انجام شد.

وی ویژگی های کار در بخش بهداشت را به لحاظ گروهی و تخصصی بودن، بارز دانست و گفت: برخی کارها در این حوزه 20 سال طول می کشد تا نتیجه دهد و بتوان شاخص های آن را احصا کرد. 

دکتر رئیسی اضافه کرد: شبکه، یک بخش بسیار مهم و حساس در حوزه بهداشت است چون بهداشت دارای یک سیستم است که به درستی باید کار کند و این سیستم نیاز به یک ناظر، طراح و برنامه ریز که مدیر شبکه باشد، دارد.

معاون بهداشت اظهار داشت: بیشترین تکالیف برنامه های توسعه کشور اعم از خرید راهبردی، پرونده الکترونیک سلامت، پزشک خانواده و تقدم پیشگیری بر درمان باید در حوزه بهداشت تحقق یابد.

وی در بخش دیگری از سخنانش از خدمات ارزنده دکتر شریعتی در زمان مدیریت بر مرکز مدیریت شبکه و کارهای بزرگی که انجام شد تقدیر کرده و دکتر تبریزی را نیز مدیری موفق نامید که خدمات بزرگی در بخش بهداشت ارائه کرده است.

در پایان این مراسم لوح های تقدیر از خدمات دکتر شریعتی و انتصاب دکتر تبریزی توسط معاون بهداشت به آنان اهدا شد.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨ - ٠٨:٥٣ / شماره خبر: ١٩٤٥٨٢ / تعداد نمايش: 200  


لیست اخبار >>