شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > پیوست سلامت و مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه صنایع الزامی است
 


پیوست سلامت و مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه صنایع الزامی است

معاون بهداشت در سفر به بوشهر:

  پیوست سلامت و مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه صنایع الزامی است

 معاون بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: پیوست سلامت و مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه صنایع الزامی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر علیرضا رئیسی در سفر یک‌ روزه خود به استان بوشهر اظهار داشت: صنایع باید سلامتی مردم را تضمین کنند.
وی در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه افزود: خواسته‌ای که از صنایع داریم این است که  مسئولیت اجتماعی‌شان را انجام دهند.

دکتر رئیسی با تأکید بر اینکه صنایع باید آن میزان از سلامتی مردم که قبل از استقرار صنعتی بوده را تضمین کنند گفت: ما می‌خواهیم تضمین شود حضور صنایع با پیوست سلامت و تضمین در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی همراه باشد.

 معاون بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: خیلی شفاف می‌گوییم که ما می‌خواهیم آن میزان از سلامتی مردم که قبل از استقرار صنعتی بوده تضمین شود.

دکتر رئیسی بیان کرد: همان‌طور که در برنامه پنجم و ششم توسعه نیز آمده هیچ صنعتی بدون پیوست سلامت حق ندارد مستقر شود ولی متأسفانه این‌چنین نیست.

وی بابیان اینکه باید موضوع سلامت صنایع جدی گرفته شود و همگی به فکر باشیم خاطرنشان کرد: مخالف و مقابل صنعت نیستیم، باید توجه داشته باشیم این دو مقوله را اشتباه گرفته نشود؛ اگر می‌گوییم باید پیوست سلامت باشد و اگر می‌گویم صنعت باید مسئولیت‌های اجتماعی خود را انجام بدهد به معنی این نیست که با صنعت مخالف هستیم و اینکه تصور شود ما مخالف این صنایع هستیم یک نگاه بسیار ساده‌انگارانه است.

معاون بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: مردم استان بوشهر مرزبانان خوبی بوده و هستند و میزبان خوبی برای صنایع بوده‌اند ولی متاسفانه بهره کمی از صنایع نصیبشان شده است.

گفتنی است،در راستای شناسایی و رفع مشکلات و نیز ارتقای سطح خدمات ارایه شده از طریق پایش برنامه‌ها و ارزیابی عملکرد حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در منطقه عسلویه معاون بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مدیران ستادی معاونت بهداشت وزارت بهداشت به استان بوشهر سفر کردند. 
           

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨ - ٠٧:٣٧ / شماره خبر: ١٩٦٣٢٩ / تعداد نمايش: 377  


لیست اخبار >>