شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > نشست هم اندیشی مدیران گروه سلامت محیط و کار دانشگاه های علوم پزشکی کشور
 


نشست هم اندیشی مدیران گروه سلامت محیط و کار دانشگاه های علوم پزشکی کشور

در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

  نشست هم اندیشی مدیران گروه سلامت محیط و کار دانشگاه های علوم پزشکی کشور

 نشست هم اندیشی مدیران گروه سلامت محیط و کار دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت در این نشست دو روزه که با حضور مدیران گروه سلامت محیط و کار دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران طی دیروز و امروز برگزار شد، در خصوص برنامه های بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و طب کار سخنرانی، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، در این نشست کارگروه هایی به سرپرستی دانشگاه های قطب علوم پزشکی کشور درباره موضوعاتِ ارائه الگوی شیوه اجرایی ارتقای خدمات بهداشت حرفه ای در کارگاه های کوچک، توسعه خدمات بهداشت حرفه ای برای شاغلین غیر مشمول قانون کار، شیوه ارتقای شاخص های کنترل عوامل زیان آور، شیوه ارتقای کمی و کیفی پیوست سلامت، نقش دانشگاه در خصوص برنامه ها، ساختار و هزینه عملکرد سلامت محیط و کار، شیوه اجرایی پیشگیری و کنترل طغیان بیماری های منتقله از آب و غذا، ارتقای عملکرد و اجرای قانون و آئین نامه اجرایی کنترل دخانیات و همچنین توسعه خدمات سلامت محیط و کار از طریق دفاتر خدمات سلامت، تشکیل شد.


این گزارش حاکیست کارگروه ها جمع بندی مباحث خود را به مدیران سلامت محیط و کار شرکت کننده در اجلاس ارائه کردند و سپس درباره دستاوردهای این نشست بحث و تبادل نظر و پرسش و پاسخ انجام شد.


گفتنی است در این نشست دکتر جنیدی رییس مرکز سلامت محیط و کار معاونت بهداشت و مهندس فرهادی معاون فنی و جمعی از کارشناسان این مرکز حضور داشتند.
 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨ - ١٣:٤٢ / شماره خبر: ١٩٦٦٤٤ / تعداد نمايش: 176  


لیست اخبار >>