سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > افتتاح پایلوت طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت در قزوین
 


افتتاح پایلوت طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت در قزوین

مدیرگروه برنامه های سلامت مرکز مدیریت شبکه اعلام کرد

  افتتاح پایلوت طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت در قزوین

 اجرای پایلوت طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان قزوین افتتاح خواهد شد.

مدیرگروه برنامه های سلامت مرکز مدیریت شبکه با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت بهداشت، گفت: برنامه افتتاح اجرای پایلوت طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» روز سه شنبه 5 آذرماه به طور همزمان در سه دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کاشان و سمنان انجام خواهد شد.

دکتر محمد اسلامی با اشاره به اینکه اجرای پایلوت این طرح از 5 آذرماه آغاز شده و تا اواسط اسفند 98 خاتمه می یابد، اظهار داشت: در دانشگاه علوم پزشکی قزوین این طرح در شهرستان محمدیه و در مرکز خدمات جامع سلامت شهری محمدیه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون بهداشت افتتاح خواهد شد.

وی بیان کرد: رئیس مرکز مدیریت شبکه و سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت نیز طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» را در مرکز خدمات جامع سلامت «فامیلی» در شهرستان سمنان افتتاح خواهند کرد.
مدیرگروه برنامه های سلامت مرکز مدیریت شبکه افزود: مشاور وزیر در امور بهداشتی و معاون اجرایی مرکز مدیریت شبکه هم در مرکز جامع خدمات سلامت «مهرپرور» در شهرستان کاشان این طرح را افتتاح می کنند.

دکتر اسلامی تصریح کرد: مقامات استانی، امامان جمعه و مقامات شهرستانی نیز در هر سه دانشگاه علوم پزشکی یاد شده در آئین افتتاح طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» حضور خواهند یافت.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - ٠٨:٤٧ / شماره خبر: ١٩٧٢٤٩ / تعداد نمايش: 63  


لیست اخبار >>