چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > افتتاح خانه بهداشت مشاء با حضور استاندار تهران
 


افتتاح خانه بهداشت مشاء با حضور استاندار تهران

  افتتاح خانه بهداشت مشاء با حضور استاندار تهران

 خانه بهداشت مشاء با حضور استاندار تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، به مناسبت ایام الله دهه فجر، در روز سه شنبه 15 بهمن ماه 98، خانه بهداشت مشاء با حضور دکتر بندپی استاندار تهران، دکتر زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر خدادوست و دکتر بهادری معاونین توسعه مدیریت و منابع و امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مهندس صفری فرماندار شهرستان، دکتر خیرخواه مدیر شبکه بهداشت و درمان، نقیبی رئیس شورای شهرستان دماوند، شهردار و مسئولین شهرستانی برگزار شد.


دراین مراسم دکترحسن خیرخواه مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند، ضمن گزارش فعالیتهای انجام شده پیرامون افتتاح خانه بهداشت مشاء و پایگاه امداد شهری 115 دماوند از زحمات همه مسئولین و همکاران که در این پروژه ها نقشی را ایفا نمودند، تقدیر به عمل آوردند.


خانه بهداشت مشاء در مکانی به مساحت 700 متر مربع و زیربنای 420 متر مربع در سه طبقه و با اعتباری معادل یک میلیارد و ششصد میلیون تومان با همکاری و همراهی خیر گرانقدر، در راستاي توسعه زير ساختهاي بهداشتي و بهبود ارائه خدمات بهداشتي و درماني در مشاء افتتاح شد.
در این خانه بهداشت، مراقبت زنان، کودکان و نوزاد، مادران باردار، باروری سالم و مامایی، واکسیناسیون، سلامت روان، تغذیه سالم، سلامت نوجوانان، جوانان، میانسالان و سالمندان، بهداشت محیط و بهداشت حرفه‌ای، و پزشک عمومی به اهالی منطقه ارائه خواهد شد.


همچنین در این مراسم پایگاه امداد شهری 115 دماوند به مساحت 217 متر مربع با 132 متر پارکینگ با ارتفاع 10/4 متر و 85 متر مربع بنا در راستای توسعه بهبود ارائه خدمات در دماوند افتتاح شد.


 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        يکشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٨ - ٠٩:٥١ / شماره خبر: ١٩٩٤٩٧ / تعداد نمايش: 31  


لیست اخبار >>