جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > افتتاح چند مرکز بهداشتی در شهر ارومیه
 


افتتاح چند مرکز بهداشتی در شهر ارومیه

با حضور معاون بهداشت

  افتتاح چند مرکز بهداشتی در شهر ارومیه

 دکتر علیرضا رئیسی در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی صبح امروز مرکز جامع سلامت " نازلو" و پایگاه سلامت حضرت والیعصر (عج) را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ،طی این دو افتتاح که دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و جمعی از مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت حضور داشتند، دکتر رئیسی از بخش های مختلف این دو مرکز بهداشتی بازدید و در جریان روند ساخت و آماده سازی این واحدها جهت ارائه خدمت قرار گرفت .

معاون بهداشت وزارت بهداشت، در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: با شروع طرح تحول سلامت 6 هزار و 230 طرح در حوزه بهداشت در سراسر کشور اجرا شده که بهره برداری از آنها در اولویت برنامه های وزارت بهداشت است.

وی افزود: از این تعداد، سه هزار و 800 طرح به بهره برداری رسیده و یکهزار و 230 طرح دیگر نیز در مراحل پایانی احداث قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه تکمیل بقیه طرح ها با جدیت ادامه دارد افزود: اولویت وزارت بهداشت رسیدگی و تجهیز مراکز کم ‌برخوردار و محروم برای خدمات رسانی بهتر به مردم و گسترش سلامت در سطح جامعه است.

وی با اشاره به اینکه افزایش بهره وری در اجرای این طرح ها مورد توجه قرار گرفته است، بیان کرد: این طرح ها مطابق با استانداردهای جهانی اجرا شده و متناسب با این استاندارد خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه می کند.

دکتر رئیسی اظهار داشت: سرعت اجرای طرح های وزارت بهداشت در سال های اخیر بسیار قابل توجه است و این طرح ها یکی پس از دیگری بدون اتلاف وقت و هزینه به بهره برداری می رسد.

وی افزود: بیش از 500 طرح نیز در استان آذربایجان غربی از ابتدای طرح تحول سلامت به اجرا درآمده و تاکنون بیش از 35 درصد آنها به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: تلاش مستمری از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی در راستای اجرای طرح های عمرانی زیرمجموعه این دانشگاه قابل ملاحظه است.

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - ١٤:٤٧ / شماره خبر: ١٧٩٩٧٩ / تعداد نمايش: 153  


لیست اخبار >>