شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در ایام نوروز در بابل
 


فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در ایام نوروز در بابل

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد

  فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در ایام نوروز در بابل

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بابل از فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در ایام نوروز با توجه به تعداد کثیر مسافرین نوروزی در شهرستان بابل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر مصطفی جوانیان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد: در ایام تعطیلات نوروزی ۸ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و یک مرکز خدمات جامع سلامت شهری امیرکلا بعنوان مرکز معین آماده ارائه خدمات بهداشتی درمانی می باشند و با توجه به حضور مردم و مسافرین عزیز در روزهای منتهی به ۱۳ فروردین روز طبیعت، مرکز خدمات جامع سلامت سیدکلا در بخش بابلکنار روزهای ۱۲ تا ۱۶ فروردین فعال می باشد
وی بیان داشت: در این ایام مرکز خدمات جامع سلامت علی بن موسی الرضا( ع) نیز خدمات دندانپزشکی را همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ارائه می دهد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه تشدید بازرسی بهداشت محیط از ۲۰ اسفند ماه شروع شده و تا ۲۰ فروردین ۹۸ ادامه دارد گفت: غربالگری تیروئید نوزادان ، آزمایش ازدواج و واکسیناسیون هاری در این ایام در معاونت بهداشت انجام می گیرد.

دکتر جوانیان در ادامه خاطرنشان کرد:  معاونت بهداشت از طریق سامانه ۱۹۰ پاسخگوی شکایات مردمی در خصوص مباحث و مشکلات بهداشتی اعم از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن بین راهی و سفره خانه ها می باشد.

وی در پایان به مردم اطمینان داد که با ارائه خدمات بهداشتی درمانی مطلوب به مسافرین و همشهریان و تعامل ادارات و کمیته های ستاد خدمات سفر نوروزی و  همکاری کامل مردم با کارشناسان بهداشتی انشالله ایام نوروزی و تعطیلات خوبی را داشته باشیم.

 

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ - ٠٨:٥٤ / شماره خبر: ١٨٨٢٣٣ / تعداد نمايش: 103  


لیست اخبار >>