شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ -
»
آخرین اخبار
دسترسی سریع

اخبار > معاون دفتر سلامت روان از مناطق سیل زده لرستان بازدید کرد
 


معاون دفتر سلامت روان از مناطق سیل زده لرستان بازدید کرد

به منظور بررسی عملکرد حوزه سلامت روان

  معاون دفتر سلامت روان از مناطق سیل زده لرستان بازدید کرد

 معاون دفتر سلامت روان معاونت بهداشت از مناطق سیل زده شهرستان پل دختر، معمولان و روستاهای سیل زده استان لرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، علی اسدی در گفتگو با مردم آسیب دیده، وضعیت عوارض و آسیب های روانی  ناشی از سیل در بین کودکان و بزرگسالان را مورد بررسی قرار داد.

 وی درخصوص استقرار تیم های سلامت روان در مناطق سیل زده و ارائه خدمات سلامت روان توسط تیم های سلامت روان به مردم با گروه سلامت روان و حوزه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان هماهنگی های لازم را به عمل آورد.

اسدی در دیدار با دکتر دریک معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان برنامه ریزی و هماهنگی در راستای تقویت ارائه خدمات سلامت روان به مردم سیل زده این استان را مورد بررسی قرار داد.

بنا به همین گزارش ،برگزاری جلسه با مدیران سازمان بهزیستی در شهرستان پل دختر و مدیر کل پیشگیری سازمان بهزیستی جهت اقدام یکسان ، به منظور پیشگیری از موازی کاری خدمات سلامت روان و بلوک بندی مناطق سیل زده و استقرار تیم های مشترک سلامت روان در مناطق آسیب دیده و برگزاری کارگاه آموزشی برای بیش از 50 نفر کارشناسان سلامت روان نیز بخش دیگری از برنامه های معاون دفتر سلامت روان  در این سفر بود.

 

 

 

نسخه چاپي  ارسال به دوست

        شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - ٠٩:٥٣ / شماره خبر: ١٨٨٩١٩ / تعداد نمايش: 86  


لیست اخبار >>